UNAM 2024 giriş sınavı sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Arda

Global Mod
Global Mod
UNAM 2024 sınavı sonuçları ne zaman açıklanıyor?


UNAM 2024 giriş sınavı sonuçlarının 18 Temmuz 2024 Perşembe günü yayınlanması planlanıyor. Başvuru sahipleri, DGAE web sitesinden saat 17: 00'den (Merkez Meksika saati) itibaren bunlara başvurabilecekler.

Sonuçlar nereden kontrol edilir?


UNAM 2024 giriş sınavının sonuçlarına bakmak için başvuru sahiplerinin DGAE web sitesine ( https://www.dgae.unam.mx/Licenciatura2024/index.html ) ve folyo numaranızı ve CURP'yi girin. Ayrıca sınava girdikleri UNAM kampüslerinde de onlara danışabilirsiniz.

Sonuçları gördükten sonra sırada ne var?


Kaydınızı tamamlamak için çağrıda belirtilen adımları takip etmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki tarihlere dikkat edin:

18 – 21 Temmuz

Seçilirseniz, tamamlamanız gerekecek İngilizce teşhis testi ve şu soruya cevap vermen istatistiksel veri sayfası2024 Çağrısı Talimatının 5. aşamasında belirlenen süre içinde muayene teşhisinizi almak için.

İngilizce sınavına çevrimiçi girin. Bu tarihlere özel olarak satışa sunulacak.

20 – 26 Temmuz

Giriş belgelerini çevrimiçi edinin


İçinde “Yerinizi” Giriş türünüz UNAM Bakaloryası, UNAM Birleşik Sistemi, İkinci Kariyer (zaten UNAM dereceniz varsa), Kampüs Değişikliği, Sistem Değişikliği ve/veya Yöntem Değişikliği'ne uygunsa giriş belgelerinizi indirin ve yazdırın. Belgeler yalnızca bu tarihlerde mevcut olacaktır.

22 – 26 Temmuz

Başvuru sahibinin kayıt sitesinden giriş belgelerini alın (Randevu alarak)


Giriş türünüz UNAM'da geçmiş yok, Döngü Değişikliği veya Kariyer Değişikliği'ne karşılık geliyorsa.

Teslim etmeniz gereken belgelerden herhangi birine sahip değilseniz veya bunlar kötü durumdaysa, bunların değiştirilmesini veya çoğaltılmasını talep edin. ilgili örneğe, çünkü bunları zamanında göndermezseniz, seçilmiş olsanız bile kaydınızı tamamlayamazsınız.

Yazıt

29 Temmuz – 2 Ağustos


Her kampüsün programına göre.

Dikkatli olun, bazı kariyerlerde giriş dersi almanız gerekir.

Kalmazsam ne yapacağım?


Seçtiğiniz kariyere kabul edilmediyseniz cesaretiniz kırılmasın. Bir sonraki öğretim yılında giriş sınavına tekrar girebilirsiniz. Ayrıca başka bir üniversiteye veya yükseköğretim kurumuna girmeyi de seçebilirsiniz.