UNAM'da yüksek talep gören en iyi kariyerler ve 2024'te ne kadar başarı istiyorlar?

Arda

Global Mod
Global Mod
UNAM'a göre gerçekte Her yarışa katılmak için minimum doğru cevap sayısı yoktur.ancak bunlar kabul talebine, her kariyer veya kampüste oluşturulan kotaya ve her şeyden önce “her yıl sınava girenlerin hazırlanmasına” göre belirlenir.

“Seçim, mümkün olan 120 vuruş arasından en fazla sayıda vuruşu elde eden adayla başlar ve her yarış kampüsünde seçilecek minimum kesme vuruşu sayısının belirlendiği son yer belirlenene kadar azalan şekilde devam eder. UNAM, “/o” diyor.

UNAM ve uzayda en çok talep gören kariyerler

Üniversite, son sınavın sonuçlarına göre en çok hangi dalların talep edildiğini de belirleyebilir.

Bu fikir sıralamasında kurum, 2023 sınavının sonuçlarına göre bir referans danışmanlığı sağlıyor, böylece 2024 sınavına girecek adaylar sınava giren kişilerin kapsadığı minimum doğru cevap sayısı hakkında fikir sahibi olabiliyor. Önlerindeki sınav ve sunulan kontenjan.

Bunlar en çok talep gören 10 ana dal, 2023 mali yılındaki minimum isabet sayısı ve bunların kotalarıdır.

Cerrah

• Tıp fakültesi: 111 başvuru / 175 yer mevcut
  • Fes Iztacala: 108 ziyaret / 100 mevcut yer
  • Fez Zaragoza: 109 ziyaret / 50 yer mevcut
Sağ

• Hukuk Fakültesi: 85 sonuç / 556 kontenjan mevcut
  • Fes Acatlán: 62 ziyaret / 199 yer mevcut
  • Fes Aragon: 67 ziyaret / 249 yer mevcut
Psikoloji

• Psikoloji Fakültesi: 104 sonuç / 80 yer mevcut
  • Fes Iztacala: 91 ziyaret / 92 müsait yer
  • Fes Zaragoza: 89 ziyaret / 126 yer mevcut