Refah Üniversitelerine girmek için ne gerekiyor? Bir çağrı başlattılar

Arda

Global Mod
Global Mod
Katılmak için programın resmi platformuna kaydolmanız, gerekli belgeleri yüklemeniz ve kayıt formunu almanız gerekmektedir. Bu folyo, seçilen lokasyondaki kaydı resmileştirmek için gerekli olacaktır.

UBBJ'ye girmek için gerekenler

Adayların daha önce veya eş zamanlı olarak yüksek öğrenim görmemiş olmaları ve lise diplomasına sahip olmaları gerekmektedir. Kuruluş, aşağıdaki belgelere de sahip olmaları gerektiğini detaylandırdı:

• Doğum belgesi.
  • Resmi kimlik.
  • CURP.
  • Adres kanıtı.
  • Başka bir üst düzey okula kayıtlı olmadığınızı veya o düzeyde eğitiminizi tamamlamadığınızı belirten gerekçe mektubu.
  • Son fotoğraf (pasaport boyutunda).
  • E-posta.
Belgeler platforma yüklenmelidir https/www.ubbi.gob.mx pdf formatında ve güncel fotoğraf jpg formatında. Platforma kayıtlar 10-30 Haziran 2024 tarihleri arasında açık olacak.

Kayıt ve kayıt sürecinde zorunlu faaliyetler

Kayıt ve onay eğitim merkezlerinde tamamlandıktan sonra, kabul edilen tüm öğrencilerin 8 Temmuz – 9 Ağustos 2024 tarihleri arasında bir bilgi kurtarma kursuna katılmaları gerekmektedir.

Eğitim sitelerine kayıtlar 1-5 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu adım, öğrencilerin kuruma kayıtlarını resmileştiriyor.

2024-2 eğitim-öğretim yılı 12 Ağustos 2024'te başlayacak. Bu tarihten itibaren öğrenciler resmi olarak ders ve akademik faaliyetlerine başlayacak.

Bu faaliyetleri zamanında tamamlamayan adaylar, belirlenen yerlerin öğrencisi sayılmayacaktır.

Bu üniversitelerde ne okuyabilirim?

Eğitim merkezlerinde verilen dersler akademik alanlara göre gruplandırılmıştır: Sağlık, Enerji, Tarımsal Gıda Süreçleri, Sürdürülebilir Kalkınma, Sosyal Bilimler ve Tarihi, Kültürel ve Doğal Miras.

Mevcut lisans ve mühendislik derecelerine şu adresten ulaşabilirsiniz: Refah için Üniversitelere Çağrı